The Weekend dhe Bella kthehen në New York - Bota Sot
The Weekend dhe Bella kthehen në New York

Bota e Yjeve

The Weekend dhe Bella kthehen në New York

Më: 4 gusht 2018 Në ora: 13:46
Modelja Bella Hadid dhe i dashuri i saj The Weeknd

Modelja Bella Hadid dhe i dashuri i saj The Weeknd janë parë së bashku në qytetin e New York-ut.

Çifti ishin së bashku me disa miq në një udhëtim në Japoni dhe të premtën vonë me aeroplan privat u kthyen në qytet.

Pas përfundimit të udhëtimit modelja 21 vjeçare ndau kohë për të shpërndarë disa foto në llogarin e saj në Instagram.

Në këto foto këngëtari Weeknd shihet duke biseduar në telefon.

Bella kësaj fotoje i dha mbishkrimin “Sugar.”

Te presim sa do të zgjas lidhja e çiftit pas ribashkimit.

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...