Kejvina bën për ‘ujë të ftohtë’ meshkujt: Moralistë që për seks jeni të gatshëm - Bota Sot
Kejvina bën për ‘ujë të ftohtë’ meshkujt: Moralistë që për seks jeni të gatshëm

Bota e Yjeve

Kejvina bën për ‘ujë të ftohtë’ meshkujt: Moralistë që për seks jeni të gatshëm

Më: 4 gusht 2018 Në ora: 21:47
Kejvina Kthella

Kejvina Kthella modele dhe prezantuese në  emision “Xing me Ermalin” poston në Insta story një thënie të shkrimtarit Albatros Rexhaj. 

Ku thuhet se meshkujt shqiptar  janë te gatshëm te rrezikojnë jetën kur bie fjala për seks dhe ndërkohe bejnë shënjtorin duke të lodhur me leksione mbi moralin se si duhet  të jetë një femër.

Ajo shkruan fjalën tru në postim.

Duke lënë  të kuptoj se ajo është  shumë dakort me thënien.

Nuk e dimë se sa dakort janë dhe vajzat e tjera me thënien e Albatrosit.

Modelja shpesh herë publikon dhe foto të  nxehta nga pushimet e saj.

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...