Biondja seksi nxjerr gjoksin, thuhet se punonte si eskortë - Bota Sot
Biondja seksi nxjerr gjoksin, thuhet se punonte si eskortë

Bota e Yjeve

Biondja seksi nxjerr gjoksin, thuhet se punonte si eskortë

Nga: Bota sot Më: 5 gusht 2018 Në ora: 08:14
Megan Barton-Hanson

Ylli i Love Island, Megan Barton-Hanson është goditur me lajme të ndryshme të cilat thonë se ajo jeton jetë luksoze dhe se ka punuar si eskortë.

Biondja seksi 24 vjeçare ka punuar si modele përpara se të futej në shtëpi në Mallorca dhe thuhet se ajo ka jetuar jetë të pasur me një burrë të vjetër të pasur, përcjell Bota sot.

Ndërkohë, ajo u shfaq tejet seksi së fundmi, e veshur në të zeza, duke treguar gjoksin bombastik pa sytjena./BS/

Image
Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...