Candice shfaqet e mahnitshme duke ushqyer djalin me gji - Bota Sot
Candice shfaqet e mahnitshme duke ushqyer djalin me gji

Bota e Yjeve

Candice shfaqet e mahnitshme duke ushqyer djalin me gji

Nga: Bota sot Më: 5 gusht 2018 Në ora: 13:48
Candice Swanepoel

Në muajin qershor ajo solli në jetë fëmijën e saj të dytë.

Dhe Candice Swanepoel u shfaq e mahnitshme me fëmijën e parë  në krahë, derisa e ushqente me gji, të shtunën, duke promovuar gjidhënien, përcjell Bota sot.

Modelja 29 vjeçare ka publikuar fotografinë me djalin Anaca, që ka lindur me vitin 2016./BS/

Image
Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...