Perrie shfaqet seksi në bikini në Greqi - Bota Sot
Perrie shfaqet seksi në bikini në Greqi

Bota e Yjeve

Perrie shfaqet seksi në bikini në Greqi

Nga: Bota sot Më: 5 gusht 2018 Në ora: 13:58
Perrie Edwards

Romanca e tyre është bërë çdoherë e më e fortë, që nga fillimi i lidhjes në vitin 2016.

Dhe Perrie Edwards dhe i dashuri i saj futbollist Alex-Oxlade Chamberlain kanë vazhduar të shfaqin dashurinë e tyre gjatë pushimeve në Mykonos të Greqisë, të shtunën, përcjell Bota sot.

Këngëtarja 24 vjeçare e Little Mix tregoi format e saj tejet seksi trupore në bikini me ngjyra dhe më pas në të zeza, ku po realizonte foto./BS/

Image
Image
Image
Image
Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...