I hip sipër fotografit, Beatrix Ramosaj djeg rrjetin me pozën e saj - Bota Sot
I hip sipër fotografit, Beatrix Ramosaj djeg rrjetin me pozën e saj

Bota e Yjeve

I hip sipër fotografit, Beatrix Ramosaj djeg rrjetin me pozën e saj

Më: 5 gusht 2018 Në ora: 14:56
Beatrix Ramosa

Këngëtaraj Beatrix Ramosaj ka realizuar foto më hot të verës dhe kjo vërtetohet mjaft mirë me publikimet e saj në rrjetet sociale.

Super sensuale dhe gati të sfidojë dhe modelet më të mira.

Një nga foto më pikante është ajo e realizuar me fotografin Endrit Mertiri.

Ata kanë një miqësi mjaft të mirë me njëri-tjetrin dhe fotoja është super ‘hot’.

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...