Alesha Dixon lë gjurmë edhe në botën e modës - Bota Sot
Alesha Dixon lë gjurmë edhe në botën e modës

Bota e Yjeve

Alesha Dixon lë gjurmë edhe në botën e modës

Nga: Bota sot Më: 5 gusht 2018 Në ora: 17:45
Alesha Dixon

Ajo njihet si gjyqtare e suksesshme e “Britain’s Got Talent” dhe këngëtare mahnitëse.

Por, Alesha Dixon po lë gjurmë edhe në botën e modës, me kompaninë e saj që ka filluar të sjellë fitime pasi ka tërhequr 2.5 milionë funte në investime në katër vjet, shkruan Daily Mail, përcjell Bota sot.

Biznesi i 39-vjeçares, LittleBlackDress.co.uk, i cili është në vitin e katërt, tani ka shitur 90,000 veshje dhe 'po ecën drejt suksesit" tha një zëdhënës këtë javë./BS

Image
Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...