23 vjeçarja lë nam në Londër, rrezikon shumë me gjoksin - Bota Sot
23 vjeçarja lë nam në Londër, rrezikon shumë me gjoksin

Bota e Yjeve

23 vjeçarja lë nam në Londër, rrezikon shumë me gjoksin

Nga: Bota sot Më: 5 gusht 2018 Në ora: 20:49
Laura Crane

Ajo është e njohur për shijet e saj për stilin.

Dhe Laura Crane, u sigurua që të gjithë sytë të ishin tek ajo, derisa u shfaq në Londër të dielën, shkruan Daily Mail, përcjell Bota sot.

Ylli 23 vjeç i televizionit u shfaq me një fustan me lule, me të cilin nxori në pah gjoksin bombastik pa sytjena./BS

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...