Irina Shayk dhe Bradley Cooper 'kapen' në pushimet romantike në Itali - Bota Sot
Irina Shayk dhe Bradley Cooper 'kapen' në pushimet romantike në Itali

Bota e Yjeve

Irina Shayk dhe Bradley Cooper 'kapen' në pushimet romantike në Itali

Nga: Bota sot Më: 6 gusht 2018 Në ora: 08:55
Irina Shayk dhe Bradley Cooper

Ata po shijojnë një pushim romantik në Evropë.

Dhe Irina Shayk 32 vjeqare dhe Bradley Cooper 43 vjeqare dukej sikur po kalonin kohën e jetës së tyre, derisa po pushonin në Positani të Italisë.

Irina kishe veshur bikine dy pjesëshe ngjyrë rozë, duke treguar trupin e saj dhe muskujt e barkut me bikine dy pjesëshe.

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...