Kendall Jenner me të dashurin në qytet - Bota Sot
Kendall Jenner me të dashurin në qytet

Bota e Yjeve

Kendall Jenner me të dashurin në qytet

Nga: Bota sot Më: 6 gusht 2018 Në ora: 09:04
Kendall Jenner

Është raportuar më parë gjatë ditës se ajo ishte larguar pasi qeni i saj kishte dyshuar se qeni i saj kishte sulmuar një fëmijë të vogël në Beverly Glen Deli në Los Angeles.

Kendall Jenner më pas ishte zbuluar duke vlerë disa produkte në Best Buy në West Hollywood të dielën pasdite.

22 vjeqarja dhe i dashuri i saj i NBA u panë në një shëtitje bashkë./BS

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...