Eva Longoria shfaqet shumë 'seksi' pas lindjes - Bota Sot
Eva Longoria shfaqet shumë 'seksi' pas lindjes

Bota e Yjeve

Eva Longoria shfaqet shumë 'seksi' pas lindjes

Nga: Bota sot Më: 6 gusht 2018 Në ora: 09:19
Eva Longoria

Nëna e re Eva Longoria shënoj fundin e pushimit të lindjes me një fustan të shkurtër në premierën e filmit të saj "Dog Days", të dielën.

Ishte paraqitja e saj e parë në tapetin e kuq e nominuar nga Golden Rose, pasi ajo dhe bashkëshorti i saj i tretë, Jose Pepe Baston u bënë prindër të djalit Santiago Enrique më 9 qershor.

Aktorja e cila është gjidhënëse ka treguar pasuritë e saj me një fustan të shkurtër të bardhë./BS

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...