Vanessa Hudgens mahnitëse në tapetin e kuq - Bota Sot
Vanessa Hudgens mahnitëse në tapetin e kuq

Bota e Yjeve

Vanessa Hudgens mahnitëse në tapetin e kuq

Nga: Bota sot Më: 6 gusht 2018 Në ora: 09:35
Vanessa Hudgens

Ajo është paraqitur së fundi në një rol shumë e dashur me qentë.

Dhe Vanessa Hudgens u shfaq shumë tërheqëse në premierën e filmit të saj Dog Days të dielën në Los Angelos.

Aktorja 29 vjeqare dukej e kënaqur me fustanin e saj të mbrëmjes, një fustan të gjatë ngjyrë vjollcë./BS

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...