Kjo 25-vjeçare bën gjithçka për dy sulmuesit e Interit, Icardin dhe Martinezin - Bota Sot
Kjo 25-vjeçare bën gjithçka për dy sulmuesit e Interit, Icardin dhe Martinezin

Bota e Yjeve

Kjo 25-vjeçare bën gjithçka për dy sulmuesit e Interit, Icardin dhe Martinezin

Më: 6 gusht 2018 Në ora: 11:48
Solci Perez

Në Argjentinë është e famshme për shfaqet e saj në televizion, ka pasion futbollin dhe nuk mungon kurrë me fotot provokuese në Instagram.

Bëhet fjalë për Solci Perez, 25 vjeçe, një meteor në shkëlqim, fanse e dy sulmuesve të Interit në Serinë A, që vijnë nga vendlindja e saj, Mauro Icardi dhe Lautaro Martinez.

Solci është e aftë të bëjë gjithçka për të tërhequr vëmendjen. Fotot e mëposhtme tregojnë që është një bombë e vërtetë.

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...