Bella Hadid shfaq gjoksin fantastik: Djema më mungoni! - Bota Sot
Bella Hadid shfaq gjoksin fantastik: Djema më mungoni!

Bota e Yjeve

Bella Hadid shfaq gjoksin fantastik: Djema më mungoni!

Më: 6 gusht 2018 Në ora: 18:35
Bella Hadid

Supermodelja që shquhet për shtatin e lartë dhe natyralitetin, vjen më atraktive se kurrë.

Ndryshe nga paraqitjet e saj në sfilata, Bella Hadid kësaj radhe duket mjaftë e nxehtë në bikini.

21 vjeçarja, ka postuar në llogarinë Instagram një fotografi ku vë në pah gjoksin fantastik, ndërsa ka provokuar duke shkruar:

Hej djem, po më mungoni!

Ndryshe Bella thuhet se është rikthyer me ish të dashurin e saj, këngëtarin The Weedknd.

Image
Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...