Leonardo DiCaprio kalon kohë të çmueshme me të dashurën e tij bukuroshe - Bota Sot
Leonardo DiCaprio kalon kohë të çmueshme me të dashurën e tij bukuroshe

Bota e Yjeve

Leonardo DiCaprio kalon kohë të çmueshme me të dashurën e tij bukuroshe

Më: 7 gusht 2018 Në ora: 00:12
Leonardo DiCaprio dhe Camila Morrone

Ai po shijon një pushim të merituar, nga koha tejet e zënë në Evropë.

Leonardo DiCaprio, 43 vjeç, vazhdoi pushimin e tij romantik së bashku me të dashurën Camila Morrone, 21 vjeç, dhe shijoi rrezet e diellit në një udhëtim me varkë ndërsa mbante një palë syze uji, në Nerano, Itali.

Aktori i “The Wolf of WallStreet” shihet se po shijon kohen me të dashurën e tij bukuroshe.

Përderisa Leonardo bëhet gati për të eksploruar nën det, gjysma tjetër e tij duket sensacionale në bikini me figura të leopardit.

Bukuroshja mori vëmendjen e të pranishmëve, përderisa Leonardo shijonte pushimin.

Image
Image
Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat