Kylie Jenner, miliarderja më 'seksi' në botë - Bota Sot
Kylie Jenner, miliarderja më 'seksi' në botë

Bota e Yjeve

Kylie Jenner, miliarderja më 'seksi' në botë

Nga: Bota sot Më: 7 gusht 2018 Në ora: 08:57
Kylie Jenner

Ajo është një maniake e bukurisë e cila ka vendosur të bëhet miliarderja më e re në botë, në saje të perandorisë së saj të kozmetikës.

Dhe të hënën, Kylie Jenner ka promovuar edhe koleksionin e saj të fundit të ditëlindjes.

Xhirimi është bërë vetëm tri javë pasi ajo lindi vajzën e saj Stromi, e veshur më veshje të ndryshme të rrezikshme për të reklamuar produktet, shumë prej të cilave u shiten brenda orës së parë./BS

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...