Liam Payne fillon të takohet me bukuroshen e Instagram-it - Bota Sot
Liam Payne fillon të takohet me bukuroshen e Instagram-it

Bota e Yjeve

E mërkurë, 14 nëntor 2018

Liam Payne fillon të takohet me bukuroshen e Instagram-it

Më: 12 gusht 2018 Në ora: 13:55
Liam Payne dhe Maya Henry

Liam Payne kalon nga Cheryl vetëm gjashtë javë pas ndarjes me bukuroshen e Instagram-it Maya Henry, 18 vjeç, e cila është sa gjysma e moshës së saj.

Këngëtari i One Direction, 24, ka puthur bukuroshen e Instagram-it Maya Henry, 18, në një takim privat në hotelin Bullgar në Londër.

Liam Payne ka filluar të takohet me bukuroshen Maya Henry, e cila është 17 vite më e re se Cheryl, shkruan The Sun.

Image
Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test