Brenda ditëlindjes përrallore të Kylie Jenner - Bota Sot
Brenda ditëlindjes përrallore të Kylie Jenner

Bota e Yjeve

E enjte, 15 nëntor 2018

Brenda ditëlindjes përrallore të Kylie Jenner

Më: 12 gusht 2018 Në ora: 18:53
Kylie Jenner dhe Travis Scott

Të premten ylli amerikan Kylie Jenner ka festuar ditëlindjen.

Ajo ditëlindjen e saj të 21-të e ka pritur me motrat, nënën, miqtë dhe të dashurin e saj.

Në këtë mbrëmje ka mbizotëruar ngjyra rozë, ndërsa vet ajo ka postuar pjesë nga kjo festë, ku duket përrallore.

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test