Rita Ora pozon për fansat e saj të Instagramit - Bota Sot
Rita Ora pozon për fansat e saj të Instagramit

Bota e Yjeve

E premte, 16 nëntor 2018

Rita Ora pozon për fansat e saj të Instagramit

Më: 13 gusht 2018 Në ora: 12:45
Rita Ora

Këngëtarja e njohur me origjinë kosovare, Rita Ora, ka pozuar për tifozët e saj të Instagramit, me një stil unik të veshjes.

Ajo kishte veshur një korsetë të zezë dhe të tejdukshme që i zbulonin asaj linjat mbresëlënëse të trupit.

Gjithashtu ajo kishte veshur një palë pantollona ngjyrë blu që i zbulonin këmbët e bukura dhe i kishte kombinuar ato me një kapelë ku shkruhej “Drejtësi” në gjuhen angleze.

Gjatë pozimit ajo kishte ngritur krahët për të marrë një pozë të zjarrtë, duke e ekspozuar koleksionin e tatuazheve.

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test