Dua Lipa, një “sirenë” në Antalia - Bota Sot
Dua Lipa, një “sirenë” në Antalia

Bota e Yjeve

E shtunë, 17 nëntor 2018

Dua Lipa, një “sirenë” në Antalia

Më: 13 gusht 2018 Në ora: 17:30
Dua Lipa

Pas projekteve të fundit muzikore dhe shumë koncerteve në mbarë botën, tashmë është koha për pushime për këngëtaren Dua Lipa.

Ajo ka zgjedhur Turqinë për të kaluar disa ditë relaksi.

Këngëtarja ka postuar së fundmi një video të shkurtër në “Instagram”, ku shfaqet duke notuar.

Pak ditë më parë, Dua ishte në Kosovë ku interpretoi në koncertin e organizuar nga babai i saj, Dukagjin Lipa.

 

clickbait

A post shared by DUA LIPA (@dualipa) on

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test