Uouuu! Gjyshja më super-seksi në botë tani pozon topless - Bota Sot
Uouuu! Gjyshja më super-seksi në botë tani pozon topless

Bota e Yjeve

Uouuu! Gjyshja më super-seksi në botë tani pozon topless

Më: 13 gusht 2018 Në ora: 19:47
Gina Stewart

Gina Stewart është shumë aktive në rrjetet sociale. Dhe gjyshja më ‘e nxehtë’ në botë ‘çmend’ shpesh fansat me foto e video provokuese.

Së fundmi 47-vjeçarja ka pulikuar një video  me bikini pëqrpara se të dilte e zhveshur.

Gina vuri në pah pasuritë e saj bombastike dhe format trupore perfekte.

Video tregon nënën e 4 fëmijëve të ulur në dhomën e ndenjes e cila heq sytjenat para kameras dhe del topless.

Bomba bjonde ka dy djem e dy vajza të 27, 25, 23 dhe 4 vjeç, ndërsa u bë gjyshe në moshën 46 vjeçare.

Image
Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...