Rita Ora dhuratë për fansat..., foto të nxehta me bikine - Bota Sot
Rita Ora dhuratë për fansat..., foto të nxehta me bikine

Bota e Yjeve

E mërkurë, 14 nëntor 2018

Rita Ora dhuratë për fansat..., foto të nxehta me bikine

Nga: Bota sot Më: 14 gusht 2018 Në ora: 08:39
Rita Ora

Ajo u ka dërguar ndjekësve të saj një mori të fotove të nxituara.

Dhe Rita Ora ka vazhduar të kënaqet me tifozët e saj, kur ndau një seri fotogafish me bikine nga Malta të hënën, përpara se të niste shfaqjen e saj në festivalin e Summer Daze.

Këngëtarja 27 vjeqare u paraqit në një ballkon me pamje idilike, derisa dielli qëndronte pas saj./BS

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test