Kara Tointon prek barkun e rritur - Bota Sot
Kara Tointon prek barkun e rritur

Bota e Yjeve

Kara Tointon prek barkun e rritur

Nga: Bota sot Më: 14 gusht 2018 Në ora: 08:54
Kara Tointon

Ajo nxiti thashetheme për një fejesë të mundshme, pasi zbuloj një unazë diamanti dhe rubini në gishtin e saj të dasmës, gjatë një paraqitje publike në muajin mars.

Dhe Kara Tointon dukej vërtetë e fejuar të hënën mbrëma kur ajo bëri një paraqitje në Leicester Sqaure në premierën e filmit të të dashurit të saj, Mairus Jensen.

E veshur me një fustan me shumë shtresa, ajo mbante duartë mbi barkun e saj të rritur kur po fotografohej për këtë ngjarje./BS

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
test