Rita nuk di të ndalet në “Instagram”… - Bota Sot
Rita nuk di të ndalet në “Instagram”…

Bota e Yjeve

E mërkurë, 14 nëntor 2018

Rita nuk di të ndalet në “Instagram”…

Më: 14 gusht 2018 Në ora: 20:42
Rita Ora

Llogaria e saj e “Instagramit” është mbushur ditët e fundit me foto nga pushimet e saj në Maltë dhe Rita Ora nuk ka ndërmend të pushojë së publikuari.

Këngëtarja ka postuar së fundmi disa foto ku shfaqet tejet seksi me bikini të bardha e mbi një mjet lundrues.

Ajo është një nga këngëtaret më të pëlqyera për momentin, por është edhe një nga femrat më seksi që nuk resht së postuari foto në profilin e saj ku ndiqet nga më shumë se 13 milionë persona.

Image
Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test