Ditë të nxehta verore me George Gentle - Bota Sot
Ditë të nxehta verore me George Gentle

Bota e Yjeve

Ditë të nxehta verore me George Gentle

Më: 14 gusht 2018 Në ora: 23:40
Georgina Gentle

Georgina Gentle është një model australian dhe yll i Instagramit.

Kur 23-vjeçarja vendosi të hyjë në botën e modelimit, ajo u shpërngul në Kaliforni dhe tani jeton në Los Anxhelos.

Përveç paraqitjes në plazhe dhe në dhomat e hoteleve në kombinime të ndryshme veshje, ajo është e angazhuar në mënyrë aktive në palestër dhe ushtron çdo ditë.

Më shumë se 300.000 fansa të saj në Instagram kanë një pasqyrë të përditshme në praktikën e saj të palestrës. 

Ajo është shumë aktive në rrjetet sociale, ku publikon fotot e reja në baza ditore.

George është gjithashtu një ambasadore e aplikacionit Social Celebs.

Image
Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
test