Kate Upton e ka zbukuruar edhe më shumë shtatzënia - Bota Sot
Kate Upton e ka zbukuruar edhe më shumë shtatzënia

Bota e Yjeve

E shtunë, 17 nëntor 2018

Kate Upton e ka zbukuruar edhe më shumë shtatzënia

Më: 15 gusht 2018 Në ora: 00:43
Kate Upton

Kate Upton tani më ka konfirmuar se është në pritje të fëmijës së saj të parë.

Ajo duke postuar një fotografi ditë më parë në Instagram kishte treguar se është në pritje të fëmijës së saj dhe të Justin Verlander.

Tani ajo ka postuar një fotografi që e ka realizuar në setin e fundit të saj  gjatë tre mujorit të parë të shtatzënisë. E veshur në të brendshme Kate Upton duket thjesht e mahnitshme.

Ajo ditë më parë pati treguar se në realizimin e setit të fundit fotografik ajo kishte pasur shumë probleme shëndetësore për shkak të shtatzënisë, megjithatë ka arritur ta realizojë për mrekulli.

Image
Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test