Khloe ekspozon trupin pas lindjes, duket për mrekulli - Bota Sot
Khloe ekspozon trupin pas lindjes, duket për mrekulli

Bota e Yjeve

E enjte, 15 nëntor 2018

Khloe ekspozon trupin pas lindjes, duket për mrekulli

Më: 15 gusht 2018 Në ora: 00:49
Khloe Kardashian

Muajin e kaluar ajo zbuloi se ka humbur 15 kilogram që nga lindja e vajzës True Thompson në prill.

Se ajo ka kthyer trupin e saj në formë e dëshmoi sot, teksa u shfaq në një plazh në Meksikë me rroba banje.

Me bark të shesht dhe të pasme bombastike, Khloe Kardashian dukej për mrekulli.

Ajo sigurisht mund të jetë  inspirim për shumë nëna të cilët pas lindjes duan të dobësohen.

Image
Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test