‘Shpërthen’ gallata në internet me fotografinë e Kim Kardashian në shtrat - Bota Sot
‘Shpërthen’ gallata në internet me fotografinë e Kim Kardashian në shtrat

Bota e Yjeve

E martë, 20 nëntor 2018

‘Shpërthen’ gallata në internet me fotografinë e Kim Kardashian në shtrat

Më: 15 gusht 2018 Në ora: 07:08
Kim Kardashian

Ylli televiziv, Kim Kardashian vazhdon të jetë në qendër të vëmendjes së medieve me imazhet atraktive.

Ditë më parë, ajo ka postuar një fotografi me të brendshme në shtrat, e cila është komentuar dhe pëlqyer nga miliona persona, shkruan lajmi.net.

Me këtë foto kanë filluar edhe shakatë në rrjete sociale, të cilat e vënë Kimin në situata të ndryshme.

Vetë ajo duket se i ka marrë me shumë sportivitet këto imazhe të bëra montazhë dhe i ndau me ndjekësit.

Kujtojmë që Kim është e martuar me reperin Kanye West dhe së bashku kanë tre fëmijë, North, Saint dhe Chicago.

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test