Olivia Culpo, mbretëreshë e bukurisë - Bota Sot
Olivia Culpo, mbretëreshë e bukurisë

Bota e Yjeve

E shtunë, 17 nëntor 2018

Olivia Culpo, mbretëreshë e bukurisë

Nga: Bota sot Më: 15 gusht 2018 Në ora: 09:03
Olivia Culpo

Ajo është një mbretëreshë e bukurisë e kthyer në modele dhe aktore.

Dhe Olivia Culpo u shfaq me shumë stil të martën në Miami në Florida, kur u pamje me veshje shumë të lezetshme.

Ylli i Rhode Island, ka treguar trupin dinjitoz me një veshje të dyfishtë të bardhë me lule./BS

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test