Kim Kardashian mburret me fizikun e saj - Bota Sot
Kim Kardashian mburret me fizikun e saj

Bota e Yjeve

E premte, 16 nëntor 2018

Kim Kardashian mburret me fizikun e saj

Më: 16 gusht 2018 Në ora: 14:54
Kim Kardashian

Ka punuar shumë kohët e fundit për të perfeksionuar fizikun e saj dhe Kim Kardashian mezi ka pritur që të tregojë frytet e stërvitjes intensive.

Të mërkurën, 37-vjeçarja doli për një darkë në Majemi me një minifund Versace të verdhë dhe shumë të ngushtë.

Me dekoltenë në pah, Kimi dukej shumë në formë.

Image
Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test