Dua Lipa pozon ‘hot’ në bikini pranë dashurit - Bota Sot
Dua Lipa pozon ‘hot’ në bikini pranë dashurit

Bota e Yjeve

E hënë, 19 nëntor 2018

Dua Lipa pozon ‘hot’ në bikini pranë dashurit

Më: 16 gusht 2018 Në ora: 18:08
Dua Lipa dhe Isaac Carew

Këngëtarja e njohur shqiptare ka ndarë pak ditë për të pushuar në Antalya.

Së fundi, ajo ka publikuar disa imazhe nga ky vend i bukur në Turqi ku shihet e veshur në bikini.

Kurse me trupin e saj të tonifikuar dhe bukurinë duket shumë i kënaqur edhe i dashuri Isaac Carew.

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test