Selena aktivizohet në Instagram - Bota Sot
Selena aktivizohet në Instagram

Bota e Yjeve

Selena aktivizohet në Instagram

Më: 16 gusht 2018 Në ora: 21:42
Selena Gomez

Selena Gomez ka ndarë me fansat e saj disa momente të pushimeve.

Ajo dhe miket e saj të ngushta po kalojnë disa ditë nën rrezet e diellit e po shetiten në jaht.

Ndonëse Gomez nuk tregoi lokacionin në foto shihet se po kënaqet.

Kjo seri fotografish e kënëtares vjen pas një kohe të gjatë që nuk kishte postuar në rrjetet sociale, edhe pse është më e ndjekura në Instagram.

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
test