Vajza e miliardave godet sërish, ‘tërbon’ rrjetin - Bota Sot
Vajza e miliardave godet sërish, ‘tërbon’ rrjetin

Bota e Yjeve

E diel, 18 nëntor 2018

Vajza e miliardave godet sërish, ‘tërbon’ rrjetin

Më: 16 gusht 2018 Në ora: 22:54
Kylie Jenner

Ajo është një manjate miliard dollarëshe e bukurisë.

Dhe të martën, Kylie Jenner dukej e qartë se pasuria është e merituar me format e përkryera që zotëron, teksa e veshur me një parukë bionde ajo “tronditi” rrjetin, tashmë si një 21-vjeçare, pasi ka pak ditë që ka festuar ditëlindjen.

Motra e vogël e Kim Kardashian, e veshur me një bodysuit me ngjyrë të bardhë duket bombastike, teksa gjoksi i saj gati sa nuk shpërthen.

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test