Anastasya, Kim apo Emily, femrat që ndër vite lanë pa frymë ndjekësit me të pasmet gjigande - Bota Sot
Anastasya, Kim apo Emily, femrat që ndër vite lanë pa frymë ndjekësit me të pasmet gjigande

Bota e Yjeve

E premte, 16 nëntor 2018

Anastasya, Kim apo Emily, femrat që ndër vite lanë pa frymë ndjekësit me të pasmet gjigande

Më: 17 gusht 2018 Në ora: 07:21
Kim Kardashian

Tre emrat e ekranit, Kim Kardashian, Anastasya Kvitko dhe Emily Sears ndër vite kanë mahnit nji numër të madh ndjekësish me paraqitjet e tyre skenike.

Të tria posedojnë linja perfekte trupore, ndërsa në media janë cilësuar si konkurrente të njëra –tjetrës sa u përket te pasmeve të mëdhaja.

Në llogaritë e tyre në Instaram kanë shumë fansa të cilët me vëmendje analizojnë fotografitë e publikuara me të cilat po provokojnë gjithnjë e ma shumë me kalimin e viteve.

Në vazhdim ju sjellim disa prej tyre, me të cilat kanë marrë vëmendjen e të gjithëve ndër vite.

Image
Image
Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test