Dua Lipa përmes dhjetë fotografive nga pushimet në Turqi - Bota Sot
Dua Lipa përmes dhjetë fotografive nga pushimet në Turqi

Bota e Yjeve

E diel, 18 nëntor 2018

Dua Lipa përmes dhjetë fotografive nga pushimet në Turqi

Më: 17 gusht 2018 Në ora: 12:26
Dua Lipa

Dua Lipa pas performancë në Prishtinë dhe Budapest bashkë me të dashurin e saj, Isaac Careë dhe disa miq.

Këngëtarja kosovare po argëtohet tej mase në pushimet në Turqi, teksa ndanë me adhuruesit e saj edhe moment të ëmbla.

Dua si gjithnjë vjen plot stil, natyralitet, por edhe atraktive në bikini.

Ju sjellim dhjetë imazhe të yllit botëror nga ky pushim.

Image
Image
Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test