Kim me shoqe e “djeg” plazhin në Miami - Bota Sot
Kim me shoqe e “djeg” plazhin në Miami

Bota e Yjeve

E premte, 16 nëntor 2018

Kim me shoqe e “djeg” plazhin në Miami

Nga: Bota sot Më: 17 gusht 2018 Në ora: 22:41
Kim Kardashian dhe Larsa Pippen

Kim Kardashian vazhdon të fitojë vëmendjen e mediave rozë.

Ylli I televizionit është kapur nga paparacët e Daily Mail, duke shijuar plazhin në Miami të premten, bashkë me shoqen e saj Larsa Pippen, përcjell Bota sot.

Dyshja, të veshura me kostume plazhi i kanë lënë pak vend imagjinatës, derisa kanë ekspozuar format e pabesueshme./BS

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test