Kim heq bikinet, por bluza transparent ia zbulon gjoksin - Bota Sot
Kim heq bikinet, por bluza transparent ia zbulon gjoksin

Bota e Yjeve

E diel, 18 nëntor 2018

Kim heq bikinet, por bluza transparent ia zbulon gjoksin

Nga: Bota sot Më: 18 gusht 2018 Në ora: 08:26
Kim Kardashian

Kim Kardashian ka treguar figurën e saj me bikine gjatë qëndrimit të saj gjatë gjithë javës në Miami.

Por ylli televiziv u shfaq pak më e mbuluar të premten, kur u shfaq me vajzën e saj North, shoqen më të mirë Larsa Pippen dhe Jonathan Chebanin.

Sidoqoftë, veshja e Kim Kardashian nuk mund të fshehte linjat e saj, pasi ajo kishte veshur pantollona të ngushtë dhe një bluzë transparente që zbulonte gjoksin e saj./BS

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test