Priyanka Chopra dhe Nick Jonas festojnë në Mumbai - Bota Sot
Priyanka Chopra dhe Nick Jonas festojnë në Mumbai

Bota e Yjeve

E diel, 18 nëntor 2018

Priyanka Chopra dhe Nick Jonas festojnë në Mumbai

Më: 18 gusht 2018 Në ora: 13:46
Priyanka Chopra dhe Nick Jonas

Fejesën e tyre, Chopra vetëm se e ka konfirmuar duke treguar fotografinë ku shihet unaza e saj me gur diamante.

Festën e fejesës së tyre çifti janë duke e vazhduar në Mumbai.

Prindërit e aktores 36 vjeçare e organizuan këtë ndejë me qëllim të njoftimit të dy familjeve.

Dasma thuhet se do të bëhet sipas traditave indiane, dhe ky takim i familjeve para dasmës është pjesë e kulturës indiane.

Çifti i ri duken të lumtur nën shoqërinë e njëri-tjetrit.

Image
Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test