Jennifer Lopez shkëlqen me fustanin rozë krah Alex Rodriguez - Bota Sot
Jennifer Lopez shkëlqen me fustanin rozë krah Alex Rodriguez

Bota e Yjeve

E hënë, 12 nëntor 2018

Jennifer Lopez shkëlqen me fustanin rozë krah Alex Rodriguez

Më: 18 gusht 2018 Në ora: 14:54
Jennifer Lopez dhe Alex Rodriguez

Jennifer Lopez dhe Alex Rodriguez  morën vëmendjen e të gjithëve kur u shfaqën  bashkë në rrugët e New York-ut pasi dolën nga NBC Studios, të enjten mbrëma.

Çifti i lumtur dukej super elegant në veshjet e tyre.

49 vjeçarja veshi një fustan rozë të zbukurua me pupla, ndërsa i dashuri i saj zgjodhi një kostum të kaltër blu dhe nuanca të errëta.

Ndryshe, çifti i famshëm pavarësisht moshës janë top temë e shtypit rozë amerikan për çdo paraqitje që prej kur zbuluan lidhjen e tyre.

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test