Ajo është vetëm 53 vjeç - Bota Sot
Ajo është vetëm 53 vjeç

Bota e Yjeve

E premte, 16 nëntor 2018

Ajo është vetëm 53 vjeç

Më: 18 gusht 2018 Në ora: 18:59
Elizabeth Hurley

Këtë verë Elizabeth Hurley ka dëshmuar më së miri format e saj trupore.

Ajo ka vazhduar të publikojë foto seksi me bikini gjatë gjithë verës, përcjell “Bota sot”.

Ajo ka publikuar në profilin e saj në Instagram fotografi të reja me bikini ngjyrë të verdh.

Nuk thonë kot që mosha është vetëm një numër, dhe Elizabeth Hurley është duke e dëshmuar këtë më së miri.

Image
Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test