Kanye West nuk 'ngopet' me të pasmet e Kim Kardashian - Bota Sot
Kanye West nuk 'ngopet' me të pasmet e Kim Kardashian

Bota e Yjeve

E premte, 16 nëntor 2018

Kanye West nuk 'ngopet' me të pasmet e Kim Kardashian

Nga: Bota sot Më: 19 gusht 2018 Në ora: 09:59
Kim Kardashian dhe Kanye West

Ai kurrë nuk trembet për të treguar dashurinë për gruan e tij, më të cilën është martuar katër vite më parë.

Dhe të shtunën, Kanye West tregoj anën e tij si kalorës duke hequr Kim Kardashian nga vetura Mercedes G-Wagon, kur arritën në një dasëm në Miami.

Reperi 41 vjeqar mbante dorën tek të pasmet e bashkëshortes, kur ata u nisën drejt vendit të ngjarjes./BS

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test