Shanina Shaik shfaqet me bikine - Bota Sot
Shanina Shaik shfaqet me bikine

Bota e Yjeve

E mërkurë, 14 nëntor 2018

Shanina Shaik shfaqet me bikine

Nga: Bota sot Më: 19 gusht 2018 Në ora: 10:30
Shanina Shaik

Ajo ka qenë duke shijuar rrezet e diellit jatë një udhëtimi të mrekullushëm veror në Evropë.

Dhe për të maskimizuar fundin e pushimeve të saj, modelja Shanina Shaik zgjodhi  bikinet e kaltra për të postuar fotografi më pas në Instagram të premten.

27 vjeqarja tregoj trupin e saj të hollë, derisa pozonte pranë një pishine./BS

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test