Fjolla Morina me fotosesion të ri, provokon me gjoksin - Bota Sot
Fjolla Morina me fotosesion të ri, provokon me gjoksin

Bota e Yjeve

E shtunë, 17 nëntor 2018

Fjolla Morina me fotosesion të ri, provokon me gjoksin

Më: 19 gusht 2018 Në ora: 18:08
Fjolla Morina

Fjolla Morina vjen me fotosesion shumë provokues ku në pah e vë gjoksin bombastik.

Bukuroshja paraqitet e veshur me një kostum të bardhë të përzier me gri dhe flokë të lëshuara.

Ndërsa për sa i përket karrierës muzikore, projekti i saj i fundit mbetet dueti me Mumën, “Culo”.

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test