Priyanka dhe Nick publikojnë foto nga fejesa - Bota Sot
Priyanka dhe Nick publikojnë foto nga fejesa

Bota e Yjeve

E martë, 20 nëntor 2018

Priyanka dhe Nick publikojnë foto nga fejesa

Më: 19 gusht 2018 Në ora: 20:18
Priyanka Chopra dhe Nick Jonas

Priyanka Chopra dhe Nick Jonas kanë konfirmuar fejesën e tyre.

Ata festuan me miqtë dhe familjen në një ceremoni ‘roka’ në Mumbai të Indisë.

Çifti i ri, u bashkua nga prindërit e tyre të shtunën, duke shënuar herën e parë që familjet e tyre janë takuar.

Nick dhe Priyanka kanë publikuar fotografi nga fejesa ku shihen duke u lutur.

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test