Vonohet për festimin e ditëlindjes së gruas, por ja si e pëson - Bota Sot
Vonohet për festimin e ditëlindjes së gruas, por ja si e pëson

Bota e Yjeve

E diel, 18 nëntor 2018

Vonohet për festimin e ditëlindjes së gruas, por ja si e pëson

Më: 19 gusht 2018 Në ora: 22:36
Amber Heard

Johnny Depp akuzoi ish-gruan Amber Heard se kishte kryer nevojën e madhe në shtratin e tyre pas një grindjeje para divorcit të tyre.

Aktori ishte vonuar në festimin e ditëlindjes së 30 të Amber, dhe për t’iu hakmarrë kjo e fundit ‘zgjodhi’ një mënyrë neveritëse.

Feçeja u hoq nga shtrati nga një pastruese ditën tjetër.

Amber pohoi se feçeja nuk ishte e saj, por e qenit të tyre Boo.

"Boo ka probleme me kontrollin e zorrëve. Kjo nuk ishte shaka e Amber, ajo është e pafajshme, pasi kafshët shtëpiake shpesh bëjnë këtë. S’kemi çfarë të shtojmë. Zonja Heard vazhdon me jetën e saj dhe ne nuk duam të jemi pjesë e këtyre marrëzirave", tha një burim i afërt me aktoren.

Image
Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test