Modelja provokon me format bombastike - Bota Sot
Modelja provokon me format bombastike

Bota e Yjeve

E premte, 16 nëntor 2018

Modelja provokon me format bombastike

Më: 20 gusht 2018 Në ora: 07:10
Anastasiya Kvitko

Anastasiya Kvitko është njëra ndër modelet më seksi dhe më të ndjekura në rrjetet sociale.

Në postimin e fundit që ka ndarë në Instagram, bukuroshja ka provokuar me linjat bombastike, e veshur ngushtë në të bardhë dhe flokët e lëshuara.

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test