Lea Michele tregon unazën e fejesës - Bota Sot
Lea Michele tregon unazën e fejesës

Bota e Yjeve

E mërkurë, 14 nëntor 2018

Lea Michele tregon unazën e fejesës

Nga: Bota sot Më: 20 gusht 2018 Në ora: 09:22
Lea Michele

Ata janë drejtë dasmës së tyre.

Dhe Lea Michele tregoj një foto të lumturisë së tyre romantike, derisa tregoj unazën e saj të fejesës në Instaram me Zandy Reich.

Qifti ishin përqafuar tek oqeani, në krahët e tij, derisa ai shikonte detin, ndërsa Lea u drejtua tek kamera./BS

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test