Rita Ora transparente, puthet në buzë me Bebe Rexhën - Bota Sot
Rita Ora transparente, puthet në buzë me Bebe Rexhën

Bota e Yjeve

E diel, 18 nëntor 2018

Rita Ora transparente, puthet në buzë me Bebe Rexhën

Më: 21 gusht 2018 Në ora: 09:48
Rita Ora

Ajo kurrë nuk kursen për paraqitjen e saj sensacionale, për të qenë në qendër të vëmendjes që nga viti 2012.

Dhe Rita Ora u shfaq me një fustan të zbukuruar kur u largua nga Hotel Boëery me shoqen e saj shqiptare, Bebe Rexha.

Këngëtarja 27 vjeqare thuajse nuk la asgjë për imagjinatë, e stolisur me këtë fustan të zi me dantella./BS

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test