Kur zhvishet Demi, ‘tërbohen’ fansat… tregon format bombastike në Ibiza… - Bota Sot
Kur zhvishet Demi, ‘tërbohen’ fansat… tregon format bombastike në Ibiza…

Bota e Yjeve

E enjte, 15 nëntor 2018

Kur zhvishet Demi, ‘tërbohen’ fansat… tregon format bombastike në Ibiza…

Më: 21 gusht 2018 Në ora: 17:20
Demi Rose

Demi Rose po shijon pushimet në Ibiza.  Dhe modelja ka çmendur njerëzit me format e saj bombastike.

Bukuroshka zeshkane e veshur me bikini të kuqe vuri në pah pasuritë e saj. 23-vjeçarja ngriti akoma më shumë temperaturat në këto ditë të nxehta gushti.

Image
Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test