Ariana Grande, puthje të ëmbël me të fejuarin - Bota Sot
Ariana Grande, puthje të ëmbël me të fejuarin

Bota e Yjeve

E martë, 20 nëntor 2018

Ariana Grande, puthje të ëmbël me të fejuarin

Më: 22 gusht 2018 Në ora: 08:09
Ariana Grande me te fejuarin

Ajo e ka falenderuar të fejuarin e saj Pete Davidson pasi pranoj qmimin e Best Pop Video me këngën No Tears To Cry në MTV Vide Music Awards në New York City, të hënën.

Dhe një ditë më vonë, Ariana Grande ndau një foto me të dashurin e saj në Instagram, derisa Pete i dha një puthje në kokë.

Këngëtarja 25 vjeqare realizoj foto në pasqyrë, të dy të veshur me xhaketa me ngjyra të ndezura./BS

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test